Realizácia platby

Z bezpečnostných dôvodov Vás žiadame, aby ste platbu vykonali, pokiaľ je to možné, bankovým prevodom.

Vykonanie platby:

Na Vami zadaný e-mail bude automaticky poslaná rekapitulácia objednávky s kontrolným kódom. Tento kontrolný kód nám poslúži na rozpoznanie objednávky pri priradení platby. Na číslo účtu: Sk44 0900 0000 0003 3233 7507 preveďte čiastku finančných prostriedkov uvedenú v obdržanom e-maili a do poznámky pre prijímateľa uveďte kontrolný kód, priradený k Vašej platbe.Prehľad možností dopravy:

Osobný odber:

Vami objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na adrese: Ing. Robert Besta, Prekážka 725/19, Liptovský Hrádok, telefón 0948116968. Do poznámky v objednávkovom formulári uveďte podrobnosti k vyzdvihnutiu, ako napríklad: dátum a čas vyzdvihnutia a podobne. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť v čase od 8:00 do 19:00, v pondelok až sobotu.

Doručenie na adresu:

Ak sa Vaša adresa nachádza v okrese Liptovský Mikuláš a z nejakého dôvodu nemôžete vyzdvihnúť Vami objednaný tovar osobne, dovezieme ho na Vami zvolenú adresu. Túto možnosť uveďte do poznámky v objednávkovom formulári. Objednaný tovar Vám radi doručíme v čase od 8:00 do 19:00, v pondelok až sobotu. Nezabudnite uviesť dátum a čas, v ktorý sa budete zdržiavať na tejto adrese, vrátane Vašeho telefonického kontaktu.